про нас

Чому обирають «Море турів!»?

1) Ми знаємо, що пропонуємо. Кожен менеджер мережі «Море турів» подорожує, в середньому, 2 рази на рік і тестує до 60 готелів.
2) Нам довіряють 56% клієнтів мережі — постійні клієнти і клієнти, що прийшли до нас по рекомендації рідних і близьких людей. З нами вже поїхали понад 700 000 туристів.
3) Ми на зв’язку 24 години на добу. Наш клієнт класно відпочиває, в цей час ми працюємо.
4) Ми гарантуємо 100% повернення грошей. Якщо клієнт не зміг скористатися послугами з вини туроператора, ми завжди запропонуємо альтернативу або повернемо витрачені кошти в повному обсязі.

5) Ми фінансово стабільні. Мережа «Море Турів» не має боргів перед державою та туристичними операторами. Наші клієнти впевнені в тому, що отримають оплачений ними сервіс на 100%.
6) Ми контролюємо якість. Власники «Море Турів» не просиджують штани у комфортних кріслах, гортаючи звіти про продажі. Вони працюють в мережі, стежать за якістю обслуговування, беруть участь у вирішенні спірних питань, отримують у туроператорів кращі умови для клієнтів мережі.
7) Гарантія кращої ціни. Ми пропонуємо тури за «чесною ціною», без додаткових націнок та прихованих платежів. Якщо Вам запропонували дешевше, значить залишать без гарантій. Безкоштовного сервісу не буває.
😎 Ми завжди ближче до клієнта. Наш менеджер готовий зробити крок назустріч клієнту і зустрінеться з Вами в зручному для Вас місці.
9) Ми слідкуємо за інноваціями. Кожен крок нашого туриста до першокласного відпочинку підтримується сучасною автоматизованою системою, що виключає системні помилки і зволікання в оформленні документів. Ми освоюємо все нове, що може бути цікаво для нашого клієнта — оплата туру частинами, розрахуватися електронними грошима і т.д.

наша команда

ІРИНА КРУТІЙ

Директор турагенції, успішна жінка, дружина та мама. Досвід в туризмі — 6 років , досвід подорожей 12 років
» Успіх приходить тоді, коли отримуєш задоволення від своєї роботи. Обожнюю працювати з людьми і кожного дня знаходжу час для навчання.
Незмінне правило — кожен турист,обов’язково, повинен приїхати задоволений відпочинком і незалежно чи він заплатив 200$ чи 5000$.
Туризм — це дуже цікава справа ….справа якою потрібно жити і горіти , і тоді ти доб’єшся успіху …а найголовніше — визнання від вдячного туриста, коли твій ранок розпочинається з смс » дякуємо за гарний відпочинок»

галина Поліщук

Щаслива мама та кохана дружина.Понад 5 років вдосконалюю свої знання для того щоб організувати незабутній відпочинок омріяний вами. Подорожі для мене-це спосіб відчути присмак щастя.Саме тому найкращими моментами в моїй роботі є можливість бачити посмішки та радість в очах моїх туристів.

галина венгер

Мама, дружина та  професіоналу своїй справі. Досвід в туризмі — 12 років.  Подорожі для мене — хобі. Тому я  люблю свою роботу. І, підбираючи відпочинок для Вас, роблю це так, як для себе.  Коли робота приносить радість, це прекрасно.

КОНТАКТНА ФОРМА

Заповніть форму нижче і наш менеджер перетелефонує вам в найближчий час !адреса

Львів
Вул. Фурманська, 3

контакти

Тел :  0 (68) 059 40 45

Email : more.turov@rambler.ru

ГРАФІК РОБОТИ

Пн —  Пт 10:00 — 19:00

Сб 10:00 — 17:00 Нд — Вихідний

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Контактна форма×