Біометричний паспорт

БІОМЕТРИЧНИЙ ПАСПОРТ

Все що потрібно знати про біометричний паспорт. Плюси і мінуси застосування біометричних паспортів

З 12   січня 2015 року в Україні офіційно розпочали видавати закордонні біометричні паспорти. Особливість документа в тому, що це він міститиме електронний носій даних, на якому буде вписано інформацію про біометричні показники власника документа для його ідентифікації.

Головною ідеєю впровадження такого типу офіційних документів є суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму. Однак, для українців біометричний паспорт також означатиме, що країна стає на крок ближчою до безвізового режиму з ЄС .

 

Для виготовлення біометричного паспорта потрібно надати такі документи:

– паспорт громадянина України;

– ідентифікаційний код;

– старий закордонний паспорт;

– кошти для оплати послуг.

Ціна на біометричний паспорт становитиме 518 гривень.

Друкувати паспорти будуть протягом 20 днів. Передбачено і прискорений режим – за тиждень. Коштувати такий паспорт буде 775 гривень.

У Львові документи приймають в управлінні міграційної служби на вул. Руданського, 3

Біометричні закордонні паспорти потрібні українцям, якщо ми хочемо безвізового режиму з ЄС. Це вимога світу і Європи щодо убезпечення від терористичної загрози. Не здійснивши цей крок, ми не можемо сподіватись, що Євросоюз відкриє нам кордони.

Біометричний паспорт не означає, що одразу з’явиться можливість без візи їздити у Європу

Законодавство передбачає три варіанти документа: паспорт з біометричними даними, паспорт з наявністю безконтактного електронного носія, але без внесення туди біометричних даних, а також, у разі відмови особи надавати свої біометричні дані, паспорт без електронного носія. Тобто варіантів є три, і людина має право або погодитись, або відмовитись від котрогось із варіантів. Надавати відбитки пальців – це право людини, а не обов’язок.

Для дітей теж необхідно виготовляти біометричний паспорт, адже проїзний документ дитини, який досі видавали, не всіма країнами світу визнається за офіційний документ.

Ціна на дитячий паспорт складе 348 гривень при виготовлені за 20 днів і 605 гривень при виготовленні за 7 днів.

З 1 квітня 2015 року  дітям будуть видавати біометричний паспорт. Дійсний він буде протягом 4 років. Детальніше про виготовлення дитині біометричного паспорта можна дізнатись у відділеннях міграційної служби.

Закордонний паспорт старого зразка залишається дійсним. Чинні закордонні паспорти будуть дійсними до закінчення їхнього терміну дії, незалежно від наявності в особи нового біометричного паспорта. Згідно з чинним законодавством, громадянин України має право мати 2 закордонних паспорти, але не більше двох. Це передбачено для людей, які часто подорожують і не встигають міняти паспорти. Біометричний закордонний паспорт видають на 10 років, дітям – на 4 роки.

Проте говорять і про мінуси впровадження біометричних паспортів. Висловлюють побоювання, що всі біометричні дані громадян можуть потрапити до баз даних міліції та ін. структур, оскільки рівень захисту особистих даних в Україні іноді залишає бажати кращого. Також електронні носії інформації будуть внесені до єдиної бази, тож навіть таке незначне правопорушення, як неправильне паркування чи перевищення швидкості, можуть створити додаткові труднощі при перетині кордону.

Та все ж є один суттєвий плюс. Полягає він в тому, що кінцеве рішення завжди залишається за людиною, кожен сам вирішує – потрібен йому біометричний паспорт чи продовжувати користуватися звичайним.

Тож будьте відповідальні у своїх рішеннях, а туристична агенція «Море турів» із задоволенням допоможе Вам отримати закордонний паспорт, якщо виникне така потреба.

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном +38063 070 50 88

Поділитися з друзями !

КОНТАКТНА ФОРМА

Заповніть форму нижче і наш менеджер перетелефонує вам в найближчий час !адреса

Львів
Вул. Фурманська, 3

контакти

Тел :  0 (68) 059 40 45

Email : more.turov@rambler.ru

ГРАФІК РОБОТИ

Пн —  Пт 10:00 — 19:00

Сб 10:00 — 17:00 Нд — Вихідний

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Контактна форма×