Екстремальні види відпочинку для всіх

Екстремальні види відпочинку для всіх

Якщо самому ризику його шанувальники приписують риси благородства, то як йдуть справи з визначенням екстремального туризму? Адже в основі цього поняття лежить відпочинок, так чи інакше пов’язаний з небезпекою. Ризик, який супроводжує деякі екстремальні види відпочинку — є способом випробувати нові або раніше звідані гострі відчуття в житті. І дана потреба формується зовсім не від того, що саме існування деяких людей прісне на смак. Швидше за все, це їх тяжіння до струсу власних почуттів, що веде до відомих, але недосяжних у звичайному спокійному житті емоцій.

 

Найменше ті, хто вибрав екстремальні види туризму, думають про те, що випробовувані ними відчуття можуть іноді закінчуватися травмами. Звідси усвідомлення небезпеки, яка супроводжує, наприклад, віндсерфінг або сноубординг, відсувається на задній план.

А давайте заглянемо за завісу душевних переживань і простежимо, яким чином екстремальні види відпочинку породжують у людині ці гострі враження. Ніхто з активно відпочиваючих людей не скаже, що ризикує заради того, щоб випробувати на собі дію адреналіну. Мотивації, які штовхають купувати екстремальні тури в Мексику, Словаччину, Ізраїль або інші країни, де розвинений даний вид відпочинку, у кожного свої. Швидше за все, вони залежать від темпераменту людини.

Екстремальні види відпочинку для всіх

 Сильні, вольові натури схильні до лідерства, хочуть стояти навіть на гребені хвилі — аби бути до кінця переможцем: і стихії, і всього навколишнього. Романтичні персони упиваються красотами землі, що відкриваються з затяжного польоту на пароплані, або вибирають ті екстремальні види відпочинку, які живлять їх естетично. Сміливі відчайдушні люди помічені в слаломі по крутих сніжних вершин. І навіть спокійні і дещо сором’язливі люди знаходять себе в дослідницькому, але не менш ризикованому спелеотуризму — вивченні надр печер і пустот землі. Тому не варто на чільне місце ставити виключно нашу залежність від адреналіну.

До того ж ті, хто роками захоплюються одним видом активного проведення часу, вважаються професіоналами в своїй справі. І як наслідок, для них ризикована поведінка не така вже й небезпечна як, наприклад, для новачків. Чим глибше людина пізнає цікаві екстремальні види відпочинку, тим простіше контролювати ситуацію з їх найбільш небезпечними моментами розвитку.

Як люди приходять до такого способу сієсти — однозначно сказати не можна. Але якщо потрапити в команду до відпочиваючих за інтересами, то, як правило, виявляється, що це колектив згуртованих однодумців або навіть друзів не тільки на відпочинку, але й по життю. І якщо ви ще не входите в жодну групу активно відпочиваючих, то визначитися з вибором можна прямо зараз.

Отож розглянемо найпопулярніші види екстремального туризму.

Рафтінг. Рафтінг дуже популярний сьогодні в західному світі. Цей екстрім-тур не для слабких людей. Практикується рафтінг на швидких ріках в надувних латексних човнах, екіпаж, як правило, 3-10 осіб. Від людини тут вимагається максимум фізичної витривалості, сили волі, а взамін Ви насолоджуєтесь дивовижною природою та отримуєте ні з чим не зрівнянні відчуття.  Сплав за течією гірської ріки на плотах — це весела пригода й випробування одночасно. Швидкість і швидкість реакції! Хвилі й пороги! Стрімкий плин і скрегіт весел! Найкращий рафтинг у Північній Америці – на ріках Канади, Аляски і Колорадо. Але за такий рафт-тур доведеться викласти мінімум 2500-3500$. Також після паводків карпатські ріки є також досить цікавими.

Дайвінг. Це екстремальний туризм для тих, хто хоче познайомитись з надзвичайним підводним світом. Це потрібно спробувати хоч один раз, і тоді Ви зможете з впевненістю сказати, що бачили багато чого в цьому житті. В наш час з’явилось безліч місць для заняття цим видом екстремального туризму. За бажанням, Ви можете просто милуватись красотами коралових рифів та морськими жителями, або досліджувати затонулі судна та залишки давніх міст. Найбільш популярний дайвінг у Південно–Східній Азії. У таких країнах як Малайзія, Філіппіни, Індонезія майже на будь-якому курорті пропонується висококласний дайвінг. Також чудовий дайвінг на Кубі, Гаваях і природно в Єгипті.

Спелео — це особливий вид екстремального туризму. Печерний екстрім — це дещо особливе: підземні ріки, озера, водоспади, величезні зали… Це кілометрові печери, в яких тільки порожнеча та тиша. Не відмовте собі у задоволенні послухати цю тишу.

Сноубординг — спуск по снігу з гірських схилів на спеціально обладнаній дошці. Це більш агресивний, активний і екстремальний вид, ніж гірські лижі. Зараз зроблено багато спеціальних трас із трамплінами й іншими всілякими перешкодами, на яких сноубордисти можуть витворяти різні акробатичні трюки. Гірськолижний туризм, мабуть, найбільш розвинений із усіх видів екстремального туризму в Україні.

Фрірайд — це екстремальна пригода для людей, які бажають відчути себе героями-першопрохідцями. Спуск на лижах по схилах, де не прокладені траси — добра доза адреналіну, перевірка майстерності та міцності своїх нервів. Спробуй знайти свій спуск, відірвись від банальностей та поринь у світ гір та снігів. Захоплюючий екстрім-тур!

Вейкбордінг — представляє собою комбінацію водяних лиж, сноуборда, скейта і серфінгу. Катер буксирує рейдера, який стоїть на короткій, широкій дошці. Рухаючись на швидкості 30-40 км/год з додатковим баластом на борту, катер залишає за собою хвилю, яку рейдер використовує як трамплін. У стрибку можна виконати безліч різноманітних трюків. Вартість повного комплекту вейкбордичного спорядження від $400.

Польоти на повітряних кулях і дельтапланах. Популярні і такі види активного відпочинку як польоти на повітряних кулях і дельтапланах. Польоти на повітряних кулях, звичайній людині, доступні на різних фестивалях, що проходять і в нашому краї. Дальність польоту на повітряній кулі залежить від сили вітру (в ураган, звичайно, ніхто не полетить), при середній силі вітру це 20-30 км. На фестивалях повітряні кулі піднімаються на висоту до 1000 м. Місце приземлення цілком залежить від метеоумов.

Джайлоо-туризм — це один з видів екзотичного екстремального відпочинку — життя в первісному племені з усіма принадностями кочового побуту. Цей захоплюючий вид туризму успішно розвивається на високогірних пасовищах Киргизстану. Пропонується сон прямо на підлозі юрти чабана, поруч з димним вогнищем, свіжа баранина і кумис, а також верхові прогулянки в горах і на пасовищах. Прекрасна можливість відпочити від великого міста.

Поділитися з друзями !

КОНТАКТНА ФОРМА

Заповніть форму нижче і наш менеджер перетелефонує вам в найближчий час !адреса

Львів
Вул. Фурманська, 3

контакти

Тел :  0 (68) 059 40 45

Email : more.turov@rambler.ru

ГРАФІК РОБОТИ

Пн —  Пт 10:00 — 19:00

Сб 10:00 — 17:00 Нд — Вихідний

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Контактна форма×