греція

Греція

Греція – місце де легенди сплітаються із сучасністю

Столиця  — Афіни

Площа – 132 тис км.кв.

Час – не відрізняється від київського.

Греція –  унікальна країна, де тісно переплелись історія і сучасність. Коли ж найкраще тут відпочивати ? І відповідь однозначно буде – в будь-який час. На час пляжного сезону, який триває тут з весни до глибокої осені, ви можете покупатись та позагоряти на численних пляжах, ранньою весною та пізньою осінню тут можна відвідати безліч культурних цінностей та відчути дух древньої Греції , ну і не забудемо про зимовий період, який не залишить байдужими любителів гірськолижного спорту.

Що обов’язково слід побачити і де побувати у Греції?

Афіни (8-9 ст. до н.е.) самобутнє і багате на культурні цінності місто. Тут можна побачити, відомі чи не кожному школяреві, Акрополь і Парфенон, Панафінскій стадіон, храм Зевса Олімпійського і район Плака.

Салоніки – місто візантійської епохи, багате на церкви і собори: храм Святої Софії; Базиліка Святого Димитрія; церква Святих апостолів та Ротонда. Популярною серед туристів є також і колишня тюрма, а зараз Біла башня (Beyaz Kule).

Крит — дивовижний по красі острів, який за переказами був островом Зевса.  Перлиною цього острова є його столиця – Іракліон, історія якого налічує понад 2,5 тис років.  Неподалік від міста знаходиться одна з найзнаменитіших пам’яток  древньої цивілізації — Кносський палац, відомий на весь світ завдяки легенді про Мінотавра і Тісея. Також не залишать байдужими екскурсії в печеру Зевса, на плоскогір’ї  Лассіті, у венеціанську фортецю на курорті Ретімно і екскурсія в мальовничі каньйони Ханьї.

Родос — найбільший з островів Додеканіса, який  буквально всипаний блакитними бухтами і золотими узбережжями, які гармонійно сплітаються з гірським ландшафтом острова. Саме тут колись знаходилося одне із семи чудес світу — Колос Родоський.

Корфу — один з найзеленіших грецьких островів,що славиться оливковими і кипарисовими лісами. Побувавши тут, не забудьте відвідати  церкву Спиридона, венеціанську фортецю і Лістон, палац Ахіллеса та площу Еспланада.

Санторіні – острів-казка, де голубі куполи соборів і білі стіни будинків створюють незабутній ансамбль.

Звичайно, розповісти у одній статті про Грецію просто неможливо. Її однозначно потрібно побачити!! Заходьте до нас у ТА *Море турів* і ми організуємо вам подорож у країну міфів і легенд – загадкову Грецію .

 

адреса

Львів
Вул. Фурманська, 3

контакти

Тел :  0 (68) 059 40 45

Email : more.turov@rambler.ru

ГРАФІК РОБОТИ

Пн —  Пт 10:00 — 19:00

Сб 10:00 — 17:00 Нд — Вихідний

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Контактна форма×