Як зібратись до аеропорту?

Як зібратись до аеропорту?

Вперше збираєтесь до аеропорту і не знаєте, що робити? Ми допоможемо Вам швидко та якісно скласти речі згідно правил та розібратись що до чого! Адже незнання цих правил не звільняє від їх виконання, а чіткі уявлення про те, що можна і що не можна проносити з собою, позбавить від безлічі проблем при підготовці до вильоту.

Взагалі речі пасажира залежно від їх кількості, розміру, ваги та особливостей можуть перевозитися як зареєстрований багаж або незареєстрований багаж (ручна поклажа).

 

До ручної поклажі належать одиниці багажу, які поміщаються на верхніх полицях в салоні літака. Вона не повинна важити більше 8кг і перевищувати розмір в 56х45х25 см. Не варто здавати в багаж тендітну електроніку – наприклад, ноутбук. Надійніше взяти з собою в якості ручної поклажі. Та й взагалі, будь-які цінності: документи, готівку та коштовні речі краще зберігати при собі і не здавати в багаж. Зверніть увагу на заборони, що відносяться до ручної поклажі.

  1. Рідини. Ви можете взяти з собою різні гелі, пасти, косметику, шампуні, воду і т.д., однак в сумі вони не повинні бути більш 1л., а кожна ємність – не більше 100мл. Обмеження не стосується ліків, виписаних лікарем, які необхідні під час польоту.
  2. Товари Duty free. Ви можете придбати в Duty free вино, духи та інше, однак провозити їх можна тільки в пакеті, запечатаному при покупці. При цьому майте при собі чек на покупку з датою, збігається з датою польоту.
  3. 3. Не можна провозити з собою зброю (ну це само-собою), вогненебезпечні рідини (зверніть увагу, що сюди відносяться лаки, фарби і т.д.), колючі-ріжучі предмети (ножиці, ножі).

Все, що не відповідає вимогам, просто напросто викинуть при проходженні контролю, тому заздалегідь розкладіть всі речі на ручну поклажу і загальний багаж. Зауважте, що авіакомпанія регулює вагу багажу, який провозиться безкоштовно. Відповідно до світових стандартів і для більшості напрямів норми складають: 
у першому класі — 40 кг; у бізнес-класі — 30 кг; у економічному класі — 20 кг, а за перевищення доведеться доплачувати.

Понад встановлену норму безкоштовного провезення багажу на борт можна узяти деякі предмети: дамську сумочку, букет квітів, пластиковий пакет, пальто, шарф або ковдру, парасольку або тростину, маленьку фото- або відеокамеру, портативний комп’ютер, бінокль, друкарські видання для читання у польоті, дитячу коляску, одну сумку з покупками з Duty-free.

Слід, також, ознайомитися із списком товарів, які заборонено вивозити з країни, щоб не було ніяких проблем. У кожній країні може бути власний «чорний список».

Перед здачею багажу обов’язково запакуйте його у прозору плівку. Це можна зробити як в аеропорту, так і вдома, використовуючи харчову плівку та скотч. Кожен сам визначає, потрібно йому  це чи ні.  Проте, пам’ятайте, що можна зламати навіть гарні замки.

Після перельоту для легкої ідентифікації вашого багажу краще прицепіть особисту бірку або зробіть яскравий напис на валізі. Так буде легше його розпізнати!

Ну ось і все, приємного Вам перельоту!!!

вий час не привід для смутку, а можливість отримати нові знання та навички економії. Сьогодні ми хочемо поділитись з Вами 17 кращими лайфхаками, які допоможуть заощадити на відпочинку.

Поділитися з друзями !

КОНТАКТНА ФОРМА

Заповніть форму нижче і наш менеджер перетелефонує вам в найближчий час !адреса

Львів
Вул. Фурманська, 3

контакти

Тел :  0 (68) 059 40 45

Email : more.turov@rambler.ru

ГРАФІК РОБОТИ

Пн —  Пт 10:00 — 19:00

Сб 10:00 — 17:00 Нд — Вихідний

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Контактна форма×