Індія

індія

Індія

Можливість подорожувати і відкривати для себе все нові і цікаві куточки світу ,мабуть, найкраще що може бути на світі. Адже потрібно знати цей великий секрет життя : лікуйте душу новими враженнями. Саме подорожі допомагають залишити за дверима аеропортів та вокзалів всі сумні спогади та творити нові , яскраві враження від побаченого. Тому не зволікайте, пакуйте скромну валізу, вдівайте зручний  одяг і рушайте вперед, за новим, яскравим майбутнім. А якщо не знаєте куди варто податись, звертайтесь у туристичну агенцію « Море Турів» яка допоможе вам з організацією поїздки у будь-яку точку світу, оскільки співпрацює з усіма можливими туроператорами по Україні. Туристична агенція « Море Турів» користується бездоганною репутацією і налічує більш ніж 1000 офісів в Україні. Наша компанія пропонує вам широкий вибір гарячих турів за доступними цінами і гарантує безпечний і комфортабельний відпочинок. Вас приємно здивує наша краща клубна програма з гарантованими знижками та бонусами для постійних клієнтів.

 

Якщо вас приваблює екзотика, непрохідні вічнозелені ліси, фантастичний рослинний світ та безліч легендарних  історій то варто відвідати  перлину Південної Азії – Індію. Це країна, яка вміло поєднує в собі різноманітність культур, традицій та релігій. Щороку мільйони туристів прямують в екзотичну Індію, щоб віднайти спокій своєї душі,  зцілити душу і тіло, пізнати старовинні таємниці Гімалайських гір та відвідати фантастичний Тибет. Це країна, яка славиться своєю неповторністю та різноманітністю. Тут безліч неймовірних куточків, оповитих легендами та переказами, які повинен відвідати кожен, хто побував в Індії.

Мабуть кожен хто отримав нагоду побувати в Індії мріє побачити всесвітньо відомий мавзолей Тадж-Махал, який побудований в Агрі і збудований з білого мармуру. Побудована ця велична будівля з наказу монгольського імператора  Шаха Джахана на згадку про його кохану дружину.

Ще одним шедевром архітектури є  Колодязь Чандр Баорі, що являє собою храмовий комплекс, який розкиданий по великій площі і складається з декількох десятків будівель. Центральне місце в ньому займає Золотий храм. Будівля складається з двох поверхів, а на даху побудована альтанка, з якої кожного дня читці виголошують проповіді із священної книги.

Не менш популярною є Усипальня Ітемад-уд-Даули, що розміщна у центрі чудового перського парку Агри. За переказами та легендами  вважається  що побудова цієї будівлі була спробою перед побудовою мавзолею Тадж- Махал, тому часто Усипальню називають Малий Тадж- Махал.

Однією із найбільш презентабельних архітектурних  пам*яток Індії вважається палац Озера Пікола. Цю споруду було побудовано як літню королівську резиденцію посеред озера. На сьогоднішній день це розкішний 5* готель для туристів, яких доставляють сюди на човні. Сам палац викладений коштовним білим мармуром,який видобувають в горах Удайпур. Цей коштовний мармур має унікальну особливість змінювати свій колір залежно від пори доби.

Це далеко не весь перелік відомих куточків Індії. Ця багатогранна країна просто насичена різноманітними пам*ятками та екзотичними  місцями які слід відвідати кожному у кого випала нагода побувати в Індії. Тож не гайте часу на буденні справи, а  вирушайте у мандрівки, адже світ такий різноманітний, його просто необхідно побачити з різних ракурсів. Туристична агенція «Море Турів» подарує вам незабутній відпочинок. Адже наше завдання – дарувати людям свято.

З приводу усіх питань звертайтеся за номером : +380680594045 

адреса

Львів
Вул. Фурманська, 3

контакти

Тел :  0 (68) 059 40 45

Email : more.turov@rambler.ru

ГРАФІК РОБОТИ

Пн —  Пт 10:00 — 19:00

Сб 10:00 — 17:00 Нд — Вихідний

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Контактна форма×