Секс-туризм

Секс - туризм

Напевно важно знайти більш специфічний вид туризму ніж секс-туризм… Секс вабить всіх, але в деяких країнах увага на цій темі зосереджена настільки, що вона без перебільшення головним засобом привернення уваги іноземних туристів. Даний вид туризму приваблює людей різного віку, професій і звісно, обох статей.

Секс-туризм має досить велику географію. Для жінок традиційно уляюбленим є Карибський регіон, в той час коли чоловіки поспішають на Кубу і у відому на весь світ Мекку секс-туризму – Таїланд.

Хоча можна й не їхати далеко в пошуках задоволення… Цікавими для любителів секс-туризму є і такі європейські столиці як Амстердам, Прага чи Мадрид. Для європейців ласим шматочком є Україна… про красу тутешніх дівчат ходять легенди, тому заможні європейці поспішають саме сюди у пошуках такого роду відпочинку.

Чоловічий секс-туризм

Для багатьох чоловіків секс-туризм є прекрасною можливістю урізноманітнити трудові будні або ж заповнити певні недоліки самотнього життя. Те що колись вважалося соромом, зараз складає цілу індустрію. Є країни, у яких секс-туризм не просто можливий, а й є місцем куди заради нього їдуть тисячі туристів.

Таїланд

Таїланд відвідують тисячі туристів з усього світу, і більшість з них мають бажання не просто поніжитися на сонечку з якимось смачним коктейлем, адже всім відомо,  що де як не в Тайланді можна зайнятися справами дедалі цікавішими ніж просто купання в морі… Свої смаки тут може задовольнити будь-хто, незалежно від статі, сексуальної орієнтації чи вподобань. Спектр надаваних «послуг» тут без перебільшення дуже широкий, особливо це стосується міст Бангкок та Паттаї, на решті території країни погляди набагато суворіші. Особливістю Таїланду є різноманітність представників секс-послуг. Тут їх надають не тільки жінки, а й підлітки, трансвестити, транссексуали та чоловіки. Також пересічного туриста вразять різні спеціальні секс-шоу, які надовго залишаться в пам’яті… Однак шукаючи такого роду пригод в Таїланді, треба дбати не тільки про задоволення, а й про власне здоров’я.

Куба

Ще одним цікавим для секс-туристів місцем є Куба. Тут можна знайти дівчат екзотичної зовнішності на будь-який смак. Та кубинські дівчата займаються таким не через своє непереборне бажання, ставати представниками секс-індустрії їх примушує складне економічне становище в країні і простий дефіцит речей, тож на Кубі секс-туризм рахується ще й відносно недорогим задоволенням. Цікаво що у пошуках пригод сюди їдуть не тільки чоловіки. Жінки теж без труднощів можуть знайти тут гарячого темпераментного кубинця, який допоможе внести різноманітність в сірі робочі будні.

Прага

Чеська столиця також може поконкурувати за звання «наймилішої» в європейському секс-туризмі. Ввечері тут можна знайти жрицю кохання будь-якої зовнішності і на будь-який смак, оскільки велика кількість з них – емігрантки з різних куточків планети.

Офіційно проституція в Чехії не заборонена, тож шанси відшукати таку бажану втіху у великій кількості нічних клубів, стриптиз-клубів, кабаре та борделів дуже значні.

Амстердам

Нідерланди є достатньо дорогим напрямом секс-туризму, та популярність його все ж не має меж. Найбільш відомим є Квартал червоних ліхтарів, де можна зустріти представників як гетеро так і гомосексуальної орієнтації. Доступні наркотики вмить позбавляють вас від вагань, віддатися насолоді чи все ж не варто… Та на відміну від багатьох країн, проституція тут не просто не заборонена, а й легалізована. Роботу повій контролюють спецслужби, їм гарантуються постійні медичні обстеження, тож секс-туризм в Амстердамі хоч і є дорогим задаволенням, проте в більшості випадків безпечним.

Мадрид

На перший погляд Мадрид здається звичайним містом, але той факт що проституція тут не заборонена, явно додає йому цікавості в очах секс-туристів. Вже з настанням сутінків на вулицях можна зустріти велику кількість дам, які в обмін на оплату згодні подарувати вам незабутні задоволення.

Ямайка

Ямайка, в першу чергу є центром жіночого туризму. Жінок тут приваблюють атлетичні засмаглі красені, охочі до жіночого тіла. Хоча чоловікам теж є чим зайняти себе тут… розваги із шкірою шоколадного кольору тут цілком доступні.

Бразилія

Бразилія манить і чоловіків і жінок охочих віддатися легким задоволенням. Не є проблемою знайти гарячу бразилійку або тутешнього темпераментного мачо. Проституція в Бразилії не заборонена, але й не легалізована, тому обережність у таких пригодах все ж мусить бути на першому місці.

Німеччина

Німеччина також є центром секс-туризму, тим паче що проституція тут легальна. Тож за такі пригоди ви можете не хвилюватися, проблем з ними виникнути не має. Гамбург є основним центром індустрії задоволення, тож тут можна знайти клуби які пропонують послуги різного роду, тут можна знайти дівчат різного віку, кольору шкіри, національності та професіоналізму.

Україна

Як не дивно, але Україна також вважається центром секс-туризму для європейців. Про красу тутешних дівчат знає весь світ, тому чоловіки з різних країн просто не можуть встояти перед спокусою хоч раз побувати в Україні і переконатися особисто що українки найкрасивіші. Такого роду задоволення можна знайти в різноманітних клубах, масажних салонах та стрип-закладах. Проте слід зауважити що проституція в Україні заборонена, тож кожен ризик мусить бути виправданий.

Жіночий секс-туризм

Жінок завжди чекають в свої гарячі обійми чоловіки з Туреччини, Єгипту, Карибів  та південної Європи (Італії, Іспанії, Греції та Болгарії). Велика кількість американок та європейок мають непереборне бажання опинитися в обіймах палких коханців. В Туреччині та Єгипті таку послугу навіть можна замовити в спеціальному агенстві, хоч і обійдеться вона недешево. Тоді як уродженці Карибів та південної Європи згодні провести ніч з дівчиною за символічну плату або з без неї, просто заради взаємного задоволення.

Отож якщо вам цікавий такий специфічний вид туризму, як секс-туризм – тепер володієте необхідною інформацією. Не проблема знайти задоволення, важливо щоб ціна його була виправдана, тож про своє здоров’я треба дбати завжди і всюди. Відпочивайте з задоволенням! А ми допоможемо організувати для вас справді незабутній відпочинок.

Поділитися з друзями !

КОНТАКТНА ФОРМА

Заповніть форму нижче і наш менеджер перетелефонує вам в найближчий час !адреса

Львів
Вул. Фурманська, 3

контакти

Тел :  0 (68) 059 40 45

Email : more.turov@rambler.ru

ГРАФІК РОБОТИ

Пн —  Пт 10:00 — 19:00

Сб 10:00 — 17:00 Нд — Вихідний

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Контактна форма×