Іспанія 1

іспанія

Мабуть кожна людина десь глибоко у душі мандрівник – романтик,спраглий яскравих і незабутніх вражень та непоборних бажань відвідати кожен куточок світу. Якщо вас цікавить незабутня відпустка і бажання отримати якнайбільше яскравих і позитивних вражень, то варто звернутись до нас. Туристична агенція « Море Турів» користується бездоганною репутацією і налічує більш ніж 80 офісів в Україні. Наша компанія пропонує вам широкий вибір гарячих турів за доступними цінами і гарантує безпечний і комфортабельний відпочинок. Вас приємно здивує наша краща клубна програма з гарантованими знижками та бонусами для постійних клієнтів.

           

Якщо ви втомлені буденністю та одноманітністю життя і мрієте про приємний відпочинок десь у мальовничому куточку світу, то обов’язково відвідайте Барселону – одну із  перлин старої Європи. Барселона – це батьківщина каталонського модернізму кінця 19 і початку 20 століття, яка славиться безліччю оригінальних архітектурних пам’яток, які можна побачити по всьому місту. Офіційною мовою, якою розмовляють у Барселоні є іспанська, а будь які розрахунки здійснюються у євро, що є офіційною валютою.

            У Барселоні чимало цікавих місць, де варто побувати кожному туристу. Одним  із них є бульвар Рамбла – найвідоміша пішохідна зона Іспанії. Мабуть найцікавішим місцем, яке прагне відвідати кожен турист є Готичний квартал – центр туристичної Барселони. Саме тут відбувались зйомки всесвітньо відомого шедевру кіно Томаса Тіквера «Парфюмер». Ще однією перлиною архітектури є Собор Святої Сім’ї з його баштами, які можна розглядати годинами. Варто згадати, що собор будувався лише на пожертвування жителів міста по задуму відомого іспанського архітектора Антоніо Гауді. Будучи в Барселоні варто відвідати один з найвідоміших ресторанів – музеїв – ресторан «4GATS». Відомо, що саме в цьому ресторані Пікассо показував свої роботи, тут проходила його перша виставка. Варто зазначити, що тут  Пікассо отримав своє перше замовлення – оформлення меню. На сьогоднішній день меню залишається незмінним. Для тих, хто цікавиться археологічними розкопками і старовинними руїнами варто відвідати Музей історії Барселони, де ви ознайомитеся із середньовічними пам’ятками і унікальними поглядами на історію Каталонії. Найкращий спосіб отримати уявлення про Барселону – прогулятися старим містом, вуличками, навідатися до старого єврейського кварталу, де в кожному куточку захована частинка історії. Однак окрім визначних архітектурних пам’яток і музеїв, у Барселоні є чимало прекрасних пляжів. Найбільш популярними є Барселонета і Сант Себастьєн. Популярними є перегляди фільмів на відкритому повітрі. У Барселоні проходить чимало фестивалів, однак найвідомішим є фестиваль Ла Мерсе , який названий на честь святого покровителя міста. Він проходить наприкінці вересня і включає в себе понад 600 заходів. Для того, щоб потрапити у цю яскраву і неймовірну країну необхідно отримати візу або ж біометричний паспорт .

Отже,для того, щоб відвідати цей райський куточок і отримати чимало позитивних емоцій потрібно зовсім небагато – просто телефонуйте. Туристична агенція «Море Турів» подарує вам незабутній відпочинок. Адже наше завдання – дарувати людям свято.

адреса

Львів
Вул. Фурманська, 3

контакти

Тел :  0 (68) 059 40 45

Email : more.turov@rambler.ru

ГРАФІК РОБОТИ

Пн —  Пт 10:00 — 19:00

Сб 10:00 — 17:00 Нд — Вихідний

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Контактна форма×