Тайланд

Тайланд

Таїланд — древня країна Сіам, оповита легендами, в останні роки став доступний для широкого кола туристів. Наших співвітчизників комфортний відпочинок в Таїланді привертає мальовничою природою, розвинутою туристичною інфраструктурою, всілякими розвагами, чистими пляжами і чистим морем, а також спрощеною системою в’їзду. Найпопулярнішими пляжними курортами Таїланду є Бангкок, Паттайя, Крабі, Хуахін, Ча-Ам, Районг, острова Пхукет, Чанг, Пхі-Пхі, Самет і Самуї. Тут Таїланд пропонує готелі різного рівня комфортності з власними пляжами, нічні клуби і масажні салони. Але Таїланд — це не тільки море і сонце, країна з древньою культурою і звичаями зуміла зберегти свою самобутність, пам’ятники архітектури та храми.

Географія

Таїланд розташований в Південно-Східній Азії на півострові Індокитай, омивається водами Андаманського моря на південному заході і Сіамської затоки на південному сході. Його очеранія нагадують голову слона і нерідко самі тайці називають Таїланд «країною слона», а королівським символом є білий слон. Загальна площа території — 513 115 км2, що приблизно дорівнює території Франції. Столиця Таїланду — Бангкок (тайською «Крунг Теп» — «Місто ангелів») є найбільшим містом країни.

клімат

Майже весь Таїланд знаходиться в субекваторіальному поясі, у вологих тропіках, що й обумовлює високу середньорічну температуру — +28 C в поєднанні з мусонним кліматом. Протягом року в Бангкоку температура змінюється від + 350C в квітні до 170 у грудні. Опадів випадає понад 1000 мм на Менамськой низовини, менше 900 мм на плато Корат, в гірських районах до 3000 мм (місцями більше) на рік. Тривалість дощового сезону від 6 до 8 місяців. У Таїланді три основних пори року: жаркий, сезон дощів і холодний. У холодний період (листопад — лютий) середньомісячна температура в Бангкоку падає до +25 C, а на півночі країни — до +20 C, тоді як в жаркий досягає + 30-35 C і вище. Тому сильно рекомендується носити одяг легку; НЕ синтетику, а бавовна. Правда, при відвідуванні деяких храмів (наприклад, Храм Смарагдового Будди в Бангкоку) потрібно, щоб коліна і плечі як у жінок, так і у чоловіків, були закриті, плюс до всього одяг повинен бути чиста.

Тайланд
адреса

Львів
Вул. Фурманська, 3

контакти

Тел :  0 (68) 059 40 45

Email : more.turov@rambler.ru

ГРАФІК РОБОТИ

Пн —  Пт 10:00 — 19:00

Сб 10:00 — 17:00 Нд — Вихідний

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Контактна форма×